GALERIE REALIT


Jednatelkou společnosti GALERIE REALIT s.r.o. je Kateřina Zvonková

_MG_7098

Jak dlouho se již realitní činnosti věnujete?
Realitní činnosti se věnuji již od roku 2006. Za tu dobu jsem již získala opravdu velké množství znalostí a zkušeností. Práce realitního makléře mne velmi baví a svým klientům chci nabízet profesionální realitní servis. A právě to mne motivovalo k založení mé vlastní společnosti s týmem vyškolených a certifikovaných realitních makléřů.

Jak byste svým potenciálním klientům vysvětlila, co tento profesionální realitní servis obnáší?
Díky našim dlouholetým zkušenostem, se o naše klienty perfektně postaráme v oblasti zprostředkování prodeje, koupě, nájmu či rychlého výkupu nemovitosti. Ve zkratce se jedná o to, že přebereme starosti našich klientů ohledně prodeje či koupě nemovitosti a po celou dobu spolupráce téměř vše zařizujeme my. Snažíme se být maximálně nápomocní a tím tak šetříme klientům energii i čas.

Jaký je váš tým a jaké jsou jeho největší přednosti

Jsem moc ráda, že jsme všichni naladěni na stejnou notu. Klademe důraz na osobní přístup a všem nám přijde velice důležité navázat s klientem dlouhodobý vztah, který je postaven na vzájemné důvěře. Důležitými vlastnostmi je pro nás serióznost a profesionalita. Společně usilujeme o to, aby byla realitní činnost všeobecnou veřejností respektována. Těší mě, že k tomuto cíli se neustále přibližujeme s každým spokojeným a vracejícím se klientem.

Napadají vás další důvody, proč by si dle vašeho názoru měli zájemci vybrat právě GALERII REALIT?
Našim klientům zajistíme kompletní realitní a právní servis, včetně vysoce kvalitní poradenské služby. Součástí našeho týmu je totiž i zkušená finanční poradkyně, která klientům vždy velmi ráda poradí a bude jim k dispozici po celou dobu spolupráce.

Novinkou je, že nabízíme taktéž konzultace v oblasti Home Staging. Náš tým připraví nemovitost k profesionální prezentaci. Jedná se především o barevnost, osvětlení, rozmístění nábytku, dekorace aj. Dbáme na pořízení profesionální fotodokumentace. V oblasti reklamy a inzerce spolupracujeme s odborníky, abychom docílili co největšího zájmu o klientovu nemovitost. Atraktivita nemovitosti a úroveň její prezentace výrazně přispívá k úspěšnému a rychlému prodeji.

Mapa prodaných nemovitostí

Na této mapě můžete zhlédnout lokality, ve kterých realitní kancelář GALERIE REALIT s.r.o. úspěšně zprostředkovala prodej nemovitosti.