Blog

Galerie Realit na nové adrese

Od 29. května nás najdete na nové adrese Jiráskova 16!

Kdy se podává Přiznání k dani z nemovitých věcí? | Galerie Realit
Kdy se podává Přiznání k dani z nemovitých věcí?

V jakém termínu a jakým se způsobem se podává Přiznání k dani z nemovitých věcí a dokdy se má zaplatit? Projděte si základní informace o dani z nemovitosti a ujistěte se, jestli se vás podání přiznání týka.

Galerie Realit: Špinavé obchody neděláme, důvěra je u nás na prvním místě

Když v roce 2014 zakládala Kateřina Zvonková svou vlastní realitní kancelář, rozhodla se, že nechce být obyčejným zprostředkovatelem, který klientům zajistí prodej nebo koupi nemovitosti. Z prodeje nemovitostí proto udělala příjemný zážitek a z vlastní kanceláře udělala uměleckou galerii.

Na prohlídku s pákovými kleštěmi, po žebříku do prvního patra aneb Když se makléři v práci nenudí

Přerov - Otevírání dveří pákovými kleštěmi nebo třeba pozvání na rande, i tomu občas musejí při své práci čelit realitní makléři z Galerie Realit v Přerově. Veselým příhodám se nevyhne žádný z nich.

Kupujete pozemek nebo nemovitost? 9x na co si dát pozor

Koupili jste byt nebo dům? Chystáte se stavět? Máme pro vás seznam věcí, na které je dobré dát si pozor ještě předtím než sbalíte krabice nebo poprvé kopnete do země.

Jak dobře prodat chatu a chalupu GR
Jak dobře prodat chatu nebo chalupu

Poptávka po chatách a chalupách v posledních letech vystřelila nahoru téměř o 40 %. Jsme národem chatařů (i chalupářů), při náročné práci a životě ve městě si moc dobře uvědomujeme, jak vzácné je mít svůj kousek ráje, kam se dá kdykoliv odjet. Jestli přemýšlíte o tom, že svou chatu nebo chalupu nabídnete k prodeji, je právě teď ideální čas.

Časový test při prodeji nemovitosti aneb kdy neplatíte daň z příjmu

Slyšeli jste pojem "časový test", který vám může ušetřit desetitisíce při prodeji nemovitosti? Jde o 5 nebo 10 letou lhůtu, po které se ruší povinnost zaplatit daň z příjmu při prodeji nemovitosti. Pojďme si ji společně vysvětlit a podívat se na příklady toho, jak se používá.

Jak se platí daň z příjmu při prodeji nemovitosti?

V jaké výši se odvádí daň z příjmu při prodeji nemovitosti, z čeho se počítá a kdy se platit nemusí? Projděte si základní informace o dani z příjmu při prodeji nemovitosti a ujistěte se, jestli se vás platba týká.

Jak z chaty udělat rodinný dům? Podrobný průvodce

Na chatě je tak krásně, že už se vám ani nechce zpátky do města? Jestli přemýšlíte o tom, že byste ji přestavěli na rodinný dům a bydleli tu natrvalo, máme pro vás pár základních rad, které byste měli vzít v úvahu než se do rekonstrukce rekreační chaty na bydlení pustíte.

Tržní cena nemovitosti a jak se určuje

Stav bytu nebo domu, lokalita, ceny podobných nemovitostí na trhu. Tržní cenu nemovitosti ovlivňuje řada faktorů. Jak se určuje tržní cena a jak probíhá její odhad v realitní kanceláři?

1 den v životě makléře

Co obnáší práce realitního makléře a co vše pro vás dokáže zařídit? Jedno dopoledne v realitní kanceláři, přesněji v GALERII REALIT v Přerově, strávila i redaktorka Deníku. BARBORA BUREŠOVÁ Přerov

Výhradní smlouva na prodej nemovitosti: Proč prodávat nemovitost s dobrým makléřem?

Při prodeji nemovitosti možná váháte, jestli uzavřít s makléřem výhradní zprostředkovatelskou smlouvu. Přestože se na první pohled může jevit jako nevýhodná, pomůže vám prodat nemovitost rychleji, za nejvýhodnější cenu a s kvalitnějším servisem.