Recenze

Přečtěte si některá z hodnocení od našich klientů.
Více jich naleznete na odkaze níže.

Kateřina Zvonková

Jednatelka
"Mohu tuto realitku a paní Zvonkovou také doporučit všem, co prodávají či kupují nemovitost. Lidský přístup i přímé jednání bylo úžasné. Setkala jsem se s mnoha makléři při shánění nájmů a koupí bytu, ale přístup paní Zvonkové mě velmi mile překvapil. Děkuji za vaši práci i přístup k ní."
Bára Koťátková
"Děkujeme paní Zvonkové za bezproblémový a rychlý prodej bytu. Velmi si vážíme práce odvedené na vysoké profesionální úrovni i příjemného přístupu během celého procesu. Nepovažujeme to v této branži za samozřejmé."
Manželé Rejzkovi
"Doporučuji. Skvělá spolupráce, profesionální přístup a zkušenosti. Jako nováček v realitách jsem byl celým procesem koupi bez problému proveden, vše mi vždy bylo perfektně vysvětleno a krok po kroku jsme dosáhli všichni svého. Děkuji konkrétně paní Neblové za trpělivost a spolupráci."
Radek Zavadil
"Dobrý den, mezi své nejlepší rozhodnutí považujeme svěřit prodej domu GALERII REALIT. Konkrétně paní Neblové. Ke svému profesionálnímu jednání přidává jako bonus lidskost a pochopení. Za což jí děkujeme."
Hana a Barbora Oravovy

Dana Neblová

Realitní makléř

Michal Zapletal

Realitní makléř
"Chtěla bych tímto velmi poděkovat panu Zapletalovi za profesionální a zároveň přátelský přístup, díky němuž se nám podařilo vše velmi rychle a bezproblémově vyřešit. Vřele doporučuji všem, kteří se chystají prodat/pronajmout svou nemovitost."
Sabina Petříková
"Tímto bychom chtěli poděkovat panu Zapletalovi za velmi vstřícný přístup při vyřizování prodeje nemovitosti -chaty. Je to již naše druhá spolupráce s panem Zapletalem a i tentokrát jsme byli nadmíru spokojeni a i nadále budeme pana Zapletala doporučovat. Vážíme si příjemného a rychlého vyřizování během celého procesu prodeje. Pan Zapletal má velmi solidní a profesionální přístup ke svým klientům. Ještě jednou moc děkujeme!"
manželé Doleželovi