Proč si nás vybrat

Důvodů proč si vybrat GALERII REALIT je několik

Jsou smlouvy a výhradní smlouvy

Výhradní smlouva chrání nejenom vás a nás, ale i  kupce. Vám s výhradní smlouvou zajistíme profi spolupráci a kompletní služby. Kupujícím tato smlouva s vámi zajistí to, že je po rezervaci nikdo nepředběhne v koupi, protože jiná realitní kancelář nebude nemovitost nabízet.

Nemovitosti v tom v nejlepším světle

Pro fanoušky papíru vydáváme Realitní noviny s aktuální nabídkou na prodej. Postaráme se o bezchybné popisky a krásné fotky. Nebojíme se sociálních sítí a prodej inzerujeme i na facebooku a instagramu. Samozřejmostí je u nás ale i zhotovení video prohlídky. Podívejte se na náš YouTube nebo na obrazovku ve výloze naší kanceláře.

Najdeme vám kupce

Máme vlastní a stále rostoucí databázi zájemců, kteří hledají nemovitosti nejenom v Přerově a okolí. Mnohem rychleji vám tak zajistíme prodej právě vašeho bytu, domu či pozemku. To oceníte i v případě, že nechcete, aby vaše nemovitost byla vystavena na inzertních portálech. Podívejte se, co aktuálně hledáme pro naše klienty.

Kompletní servis

Zařídíme vše, na co si vzpomenete. Ale umíme toho mnohem víc. Zajistíme veškerou dokumentaci k nemovitosti, odvezeme vás na prohlídku, zařídíme hypotéku, znalecký posudek, energetický štítek i kompletní převod energií.

Nastavení reálné prodejní ceny

Každá nemovitost si najde svého kupce. Při prodeji nastavíme reálnou prodejní cenu, která pro vás bude stále atraktivní, ale nebudete muset dlouho čekat na zájemce. Také jsme vám k dispozici, pokud řešíte dědické řízení pozůstalosti a potřebujete vyhotovit Vyjádření k tržní ceně nemovitosti.

Home Staging

Prázdné prostory umíme ukázkově zabydlet. V těch přeplněných poradíme, co udělat, aby byly vzdušnější a atraktivnější. Můžeme vám také zajistit úpravu zahrady a okolních pozemků či vyklizení starší nemovitosti.

Certifikovaní makléři

Jak naplno pracujeme pro vás, tak stejně důkladně pracujeme i na sobě. Proto se naši makléři a makléřky pravidelně vzdělávají. Chceme, aby naše práce byla 100 %. Právně i lidsky.

Zkušenosti a jistota

Naše jednatelka se věnuje realitní činnosti již od roku 2006. Ostatní makléři už jsou v oboru taky pěknou řádku let, během kterých řešili i spoustu komplikovaných prodejů. Kdyby to bylo málo, máme i pojištění profesní odpovědnosti. A pokud i přesto stále váháte, jestli nám zavolat, tak si přečtěte hodnocení od našich klientů.

U nás máte dveře otevřené

I když jsou naši makléři často v terénu, asistentka Kateřina je vám v kanceláři k dispozici každý den s výbornou výběrovou kávou, u které probereme, jak vám pomůžeme.

Prodej nemovitosti vám zajistíme bezpečně a s jistotou

Rozhodli jste se pro prodej či pronájem vaší nemovitosti? Potřebujete vyhotovit Vyjádření k tržní ceně nemovitosti? Nebo se chcete jen nezávazně sejít a zjistit více informací?

Kateriny_galerie