Indonebesia

You are here:
V našich prostorech pokračuje nebeská výstava fotek z Indonésie (konkrétně ostrovy Lombok, Bali, Sumbawa), které vznikly v průběhu dvou cest v letech 2015 a 2017.

V našich prostorech pokračuje nebeská výstava fotek z Indonésie (konkrétně ostrovy Lombok, Bali, Sumbawa), které vznikly v průběhu dvou cest v letech 2015 a 2017. První cesta byla úzce provázána s akcí Czech the Lomboarders.

Na podzim 2015 uspořádali Milo, Mia a Zed v Česku sbírku longboardového vybavení pro ridery z ostrova Lombok s cílem sdílet radost z jízdy a podpořit místní longboardovou komunitu. Nový longboardový komplet pro ně totiž znamenal investici ve výši osmi měsíčních platů. Po příjezdu na Lombok společně s místními  jezdci udělali skate camp a vybrané věci rozdali novým majitelům. Video z celé akce můžete shlédnout po načtení QR kódu na plakátu v našich prostorách.

Fotografie, které jsou nyní vystavené v GALERII REALIT jsou průřezem zážitků, které je při objevování místní kultury a přírody potkaly.

Pokud by vás některá fotografie zaujala, informujte se u našeho personálu o možnostech vyhotovení tisku dle vašich přání.