Jak to u nás chodí při pronájmu nemovitosti

ad0118891

Pronájem nemovitosti

Chcete pronajmout nemovitost a váháte, jestli hledání nájemníka svěřit realitní kanceláři? 

Podívejte se, jak by naše spolupráce probíhala a kolik času a starostí bychom vám ušetřili. 

Provizi za zprostředkování nájmu navíc hradí nájemník, takže vás naše služby nebudou stát ani korunu. 

Schůzka & prohlídka

01. Začínáme schůzkou

 

U kávy či čaje si krok za krokem projdeme, co nás společně čeká a jakého nájemníka sháníte.

Seznámení s nemovitostí

02. Seznámíme se s vaší nemovitostí

 

Nemovitost společně s vámi navštívíme, zhodnotíme její stav a stanovíme její nájemní cenu.

Smlouva

03. Připravíme Smlouvu o výhradním realitním zprostředkování

Smlouva je pro nás i pro vás závazná – nastavuje totiž podmínky zajištění pronájmu a shrnuje práva i povinnosti obou stran. Obsahem této smlouvy je také to, že provizi za zprostředkování pronájmu hradí nájemník a ne vy. Obsah smlouvy si společně projdeme a odsouhlasíme.

Příprava nemovitosti
04. Nachystáme nemovitost Abychom vám zajistili vhodného nájemníka, je ideální nabízet nemovitost v co nejlepším stavu. Je tedy dobré ji uklidit, případně vyklidit a vymalovat. Potom nemovitost vyfotíme a natočíme video prohlídku.
Inzerce
05. Zpracujeme inzerci Inzerci zpracujeme obvykle do druhého dne a nemovitost nabídneme zájemcům z naší rozsáhlé databáze. Následně inzerci zveřejníme na placených inzertních serverech, umístíme ji také do vitrín a televize v centru města a zahrneme ji také do nejbližšího vydání Realitních novin. Těch tiskneme a roznášíme do schránek 10 000 kusů. Nemovitosti inzerujeme také na sociálních sítích.
Pronájem

06. Hledáme nájemníka

 

Prohlídky probíhají jen s vážnými zájemci, kteří splňují vaše požadavky. Naši makléři si prohlídku vedou sami – můžete být na prohlídce přítomní, ale také můžete makléřovi svěřit klíče a využít cenný čas jinak. Záleží jen na vás, každý to cítí jinak. Pokud je v nemovitosti nájemník, domluvíme se přímo s ním.

Nájemník

07. Máme pro vás nájemníka

 

Jakmile má zájemce vážný zájem, může vaši nemovitost zarezervovat. V tuto chvíli rušíme inzerci nemovitosti a začínáme připravovat Nájemní smlouvu. Návrh smlouvy vám zašleme na email nebo předáme vytištěný.

K podpisu smlouvy dojde, až návrh odsouhlasíte vy i nájemník. 

Podpis & předání

08. Podpis a předání

 

A je to tady. Pronájem je úspěšně za námi. Teď musíte nemovitost oficiálně předat novému nájemníkovi. Současně s předáním dochází i k podpisu Nájemní smlouvy. Potkáme se všichni přímo na místě. Nájemník od vás dostane klíče a složí vám požadovanou kauci. My nachystáme předávací protokol, který na místě společně vyplníme. Plus zajistíme kompletní přepis energií.

Začínáme schůzkou

U kávy či čaje si krok za krokem projdeme, co nás společně čeká a jakého nájemníka sháníte.

Seznámíme se s vaší nemovitostí

Nemovitost společně s vámi navštívíme, zhodnotíme její stav a stanovíme její nájemní cenu.

Připravíme Smlouvu o výhradním realitním zprostředkování

Smlouva je pro nás i pro vás závazná – nastavuje totiž podmínky zajištění pronájmu a shrnuje práva i povinnosti obou stran. Obsahem této smlouvy je také to, že provizi za zprostředkování pronájmu hradí nájemník a ne vy. Obsah smlouvy si společně projdeme a odsouhlasíme.

Nachystáme nemovitost

Abychom vám zajistili vhodného nájemníka, je ideální nabízetnemovitost v co nejlepším stavu. Je tedy dobré ji uklidit, případně vyklidit a vymalovat. Potom nemovitost vyfotíme a natočímevideo prohlídku.

Zpracujeme inzerci

Inzerci zpracujeme obvykle do druhého dne a nemovitost nabídneme zájemcům z naší rozsáhlé databáze.

Následně inzerci zveřejníme na placených inzertních serverech, umístíme ji také do vitrín a televize v centru města a zahrneme ji také do nejbližšího vydání Realitních novin.Těch tiskneme a roznášíme do schránek 10 000 kusů. 

Nemovitosti inzerujeme také na sociálních sítích.

Hledáme nájemníka

Prohlídky probíhají jen s vážnými zájemci, kteří splňují vaše požadavky. Naši makléři si prohlídku vedou sami – můžete být na prohlídce přítomní, ale také můžete makléřovi svěřit klíče a využít cenný čas jinak. Záleží jen na vás, každý to cítí jinak. Pokud je v nemovitosti nájemník, domluvíme se přímo s ním.

Máme pro vás nájemníka

Jakmile má zájemce vážný zájem, může vaši nemovitost zarezervovat.

V tuto chvíli rušíme inzerci nemovitosti a začínáme připravovat Nájemní smlouvu. Návrh smlouvy vám zašleme na email nebo předáme vytištěný.

K podpisu smlouvy dojde, až návrh odsouhlasíte vy i nájemník. 

 

 

Podpis a předání

A je to tady. Pronájem je úspěšně za námi. Teď musíte nemovitost oficiálně předat novému nájemníkovi. Současně s předáním dochází i k podpisu Nájemní smlouvy. 

Potkáme se všichni přímo na místě. Nájemník od vás dostane klíče a složí vám požadovanou kauci. My nachystáme předávací protokol, který na místě společně vyplníme.

Plus zajistíme kompletní přepis energií.

Nákup nemovitosti vám zajistíme bezpečně a s jistotou

Rozhodli jste se pro prodej či pronájem vaší nemovitosti? Potřebujete vyhotovit Vyjádření k tržní ceně nemovitosti? Nebo se chcete jen nezávazně sejít a zjistit více informací?

Kateriny_galerie