O nás

Jsme Přerováci. Známe město, jeho okolí i lidi

Tým plný odborníků

Všichni jsme se v Přerově narodili a máme tady zapuštěné kořeny.

Jsme kamarádi i rodina. A jsme taky realitní makléři s velkým množstvím znalostí a zkušeností. Jen o absolvovaných školeních a certifikátech to ale není. 

Realitám se věnujeme od roku 2006, ale když jsme v roce 2014 utvořili tým GALERIE REALIT, nechtěli jsme být jako všichni ostatní. Co umíme a zařídíme, je pro spokojenost všech stran. Ať už vám jde o dům, byt, chatu či pozemek, pomůžeme vám, jak nejlíp to umíme. 

Přečtěte si rozhovor s Kateřinu Zvonkovou, jednatelkou GALERIE REALIT.

GR-HP-BG

Galerie & Reality

Naši práci děláme poctivě, na základě zákonem dané výhradní smlouvy a dalších výhod pro vás. Snažíme se ji dělat tak, aby byla vidět ne na letácích a billboardech, ale v těch stovkách domácností, kterým jsme pomohli.

Chceme, aby to viděla i široká veřejnost. I proto je součástí naší realitní činnosti ještě galerie, do které mají všichni otevřené dveře – začínající, zkušení, místní i přespolní umělci. A samozřejmě vy.

Tak se k nám přijďte podívat a uvidíte sami.

Pro děti & dospělé

Kromě ideálního bydlení se snažíme i o hezké vztahy a volnočasové aktivity v našem městě. Proto každý rok připravujeme třeba drakiádu či jiné události. A blog plníme zajímavostmi  z oblasti architektury, bydlení a trhu s nemovitostmi.

Prodej i nákup nemovitosti vám zajistíme bezpečně a s jistotou

Rozhodli jste se pro prodej či pronájem vaší nemovitosti? Potřebujete vyhotovit Vyjádření k tržní ceně nemovitosti? Nebo se chcete jen nezávazně sejít a zjistit více informací?