Rusava

You are here:
Prodej zavedeného a oblíbeného penzionu Koliba Čecher.
Prodej penzionu

Popis nemovitosti

Prodej zavedeného a oblíbeného penzionu Koliba Čecher.

Penzion je malá dřevěnice postavená ve valašském stylu, nacházející se v samém srdci Hostýnských vrchů, v klidné obci Rusava. Jeho součástí je stylová restaurace se zahrádkou.

Objekt prošel od roku 2019 rekonstrukcí exteriéru (byl dostavěný venkovní altánek, prodejní stánek a dětské hřiště) i interiéru, což zahrnovalo i nové odpady, podlahy, omítky, vytápění, solární panely, vyvložkování krbu atd. Po rekonstrukci jsou všechny pokoje, restaurace s kuchyní, bar, salónek, vinárna i sauna. Na rok 2022 je naplánovaná a uhrazená kompletní rekonstrukce střechy. Nové je také technické zázemí pro celý objekt. Celý pozemek byl nově oplocen včetně vjezdové brány a na pozemku je nová studna.

Penzion Koliba Čecher je velice oblíbeným místem a nachází se v krásné lokalitě. V jeho blízkosti je letní koupaliště i lyžařský svah – penzion je tedy určen pro rodinnou dovolenou, pro firemní akce, sportovní události, oslavy a zejména v letní sezóně pro svatby. Tyto akce jsou již pro letošní sezónu závazně nasmlouvané, je tedy nutné se domluvit na předání provozu tak, aby nebyly prodejem objektu nijak dotčeny.

Objekt má 12 pokojů pro cca 30 lidí. Kapacita restaurace je 40 lidí, salónku 40 lidí a kapacita venkovního posezení je 115 lidí. Bližší informace o rekonstrukci, nákladech a provozu samotném vám sdělí makléř. PENB G.

Videoprohlídka

Parametry nemovitosti

Kontakt na makléře

Makléř
Michal Zapletal
Telefon
608 951 921
Email
zapletal@galerierealit.cz

Další nemovitosti