Kojetín, Čsl. Legií

You are here:
Nájem bytu 2+1 (95 m²) v rodinném domě se zahradou, který se nachází v klidné části Kojetína na ulici Čsl. legií. Byt je po kompletní rekonstrukci, je vybavený a připravený k okamžitému užívání.
Pronajem RD

Popis nemovitosti

Nájem bytu 2+1 (95 m²) v rodinném domě, který se nachází v klidné části Kojetína na ulici Čsl. legií. Byt je po kompletní rekonstrukci, je vybavený a připravený k okamžitému užívání.

V přízemním bytě jsou dva neprůchozí pokoje, kuchyň s jídelnou a koupelna se sprchovým koutem. Dále chodba, kde je umístěna pračka se sušičkou a technická místnost s plynovým kotlem, který je určen k vytápění i ohřevu teplé vody. V kuchyni je mikrovlnná trouba, myčka, rychlovarná konvice a lednice. Současně s tímto bytem se pronajímá i bytová jednotka 3+1 v prvním patře tohoto domu, který je určen primárně pro ubytování firemních zaměstnanců a dělníků. K nájmu náleží i možnost užívání zahrady o rozloze 107 m2.

Kapacita přízemního bytu je 6 osob, celková kapacita obou bytů je 15 osob a měsíční nájemné za každou osobu je 6 000 Kč, což zahrnuje veškeré služby spojené s užíváním, a to včetně internetu, vody, tepla a plynu.

Nájem bytu je bez kauce a je ihned volný. PENB G.

Bližší informace v kanceláři GALERIE REALIT s.r.o.

Parametry nemovitosti

Kontakt na makléře

Makléř
Marek Holý
Telefon
731 646 295
Email
holy@galerierealit.cz

Další nemovitosti