Galerie Realit: Špinavé obchody neděláme, důvěra je u nás na prvním místě

You are here:
Když v roce 2014 zakládala Kateřina Zvonková svou vlastní realitní kancelář, rozhodla se, že nechce být obyčejným zprostředkovatelem, který klientům zajistí prodej nebo koupi nemovitosti. Z prodeje nemovitostí proto udělala příjemný zážitek a z vlastní kanceláře udělala uměleckou galerii.

V realitách pracuje Kateřina Zvonková od roku 2006. Práce makléřky je především o zodpovědnosti a důvěře. Klienti si musí být jisti, že se o jejich nemovitost postaráte jako o vlastní, že zařídíte nejlepší koupi nebo prodej a že po právní stránce bude všechno v tom nejlepším pořádku. 

“Chtěla jsem, aby prodej nebo koupě domu, bytu nebo pozemku přestala být pro klienty stresující záležitostí,” říká Kateřina Zvonková. “Věřím, že když se svěříte do rukou opravdových profíků, kterým záleží na každé jedné nemovitosti, může být nákup nebo prodej nemovitosti příjemnou událostí, po které vám zůstanou jen fajn vzpomínky.”

Kancelář a galerie v jednom

V roce 2014 si proto Kateřina Zvonková otevřela svou vlastní firmu, kterou nazvala Galerie Realit. V centru Přerova tak najdete kancelář, ve které se o vás postarají zkušení makléři, a zároveň příjemnou galerii, ve které se pravidelně střídají výstavy fotografů, malířů, grafiků a dalších umělců. 

Z vernisáže v Galerii Realit v Přerově

Důvěra klientů je pro nás důležitá, chceme vrátit realitní branži dobré jméno

“Tím hlavním, co děláme, je rozhodně realitní servis,” říká o práci v Galerii Realit Kateřina. “Staráme se zprostředkování prodeje, koupi, nájem nebo výkup nemovitostí. Snažíme se přebrat starosti našich klientů na sebe, být jim maximálně nápomocni a šetřit jim čas i nervy.”

Kromě Kateřiny Zvonkové jako jednatelky potkáte v Galerii Realit také makléře Danu Neblovou, Marka Holého nebo Michala Zapletala. Shodují se na tom, že jim nejde o rychlé obchody, ale spíš o dlouhodobý vztah s klienty, ve kterém si budou vzájemně důvěřovat. “Realitní činnost často nemá dobré jméno a vzhledem k příběhům, které nám klienti popisují v barvitých historkách z předchozích zkušeností, se tomu ani nedivím,” krčí rameny Kateřina Zvonková. “Proto jsem ráda, že jsme s kolegy na stejné vlně a že s každým dalším spokojeným klientem pomáháme vracet realitní činnosti dobré jméno. Vždy by totiž mělo jít o seriózní obchod s poctivým jednáním a jak už jsem říkala – i vzájemnou důvěrou.”

Tým makléřů, kteří společně pracují od roku 2014

Na možná rizika je klienty potřeba upozornit předem

V Galerii Realit si zakládají na přímém a férovém jednání s klienty. A to i ve chvílích, kdy mohou být nemovitosti problematické. “S klienty vždy probereme všechny možnosti, a pokud je nákup nebo prodej nemovitosti potenciálně rizikový, upozorníme je na všechny detaily,” připomíná Kateřina Zvonková. “Pokud je nemovitost zatížena věcným břemen, vlastnické právo se dělí mezi více osob nebo třeba pokud je riziko, že klient nezíská vhodné financování, řešíme společně možnosti dalšího postupu.”

Kromě nákupu a prodeje nemovitostí v Galerii Realit umí zajistit také služby finančního poradce, udělat kvalifikovaný tržní odhad nemovitosti nebo nemovitost lépe připravit k prodeji pomocí home stagingu. To vše proto, aby byl nákup nebo prodej nemovitosti příjemným zážitkem, u kterého nic nezaskřípe.