REFERENCE


Manželé Pechalovi ve spolupráci s panem Zapletalem úspěšně prodali svvůj byt (email 7. 8. 2019)

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat panu Zapletalovi za velmi vstřícný přístup pří prodeji bytu. Vážíme si příjemného a rychlého vyřízení během celého prodeje. Pan Zapletal je velmi profesionální a vstřícný. Za což mu moc děkujeme! Pechalovi.


 

Paní Topičová si letošní léto užívá na chatě, s jejíž koupí jsme jí moc rádi pomohli. Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné letní dny! (email 16.7.2019)

Dobrý den, na konci června jsem uskutečňovala koupi chaty v Kostelci u Holešova prostřednictvím vaší realitní kanceláře, konkrétně Michala Zapletala.

Tento realitní makléř byl velmi ochotný, již při prvním telefonickém zavolání mi sdělil všechny potřebné informace. Byl spolehlivý, velmi komunikativní, hbitý, všechny domluvené věci plnil obratem. Častokrát jsem si říkala, že jsme měli štěstí na slušného a schopného člověka. Od prvního zavolání do předání klíčů od chaty uběhly pouhé 2 týdny.

Naprostá spokojenost nejen s panem Zapletalem, ale i se zakoupenou chatou, kde trávíme léto.

Děkuji za vše, pěkné léto, Lenka Topičová.


 

MUDr. Iva  Nikorjaková a Ing. Jiří Hřebačka byli velice spokojení se spoluprácí s jednatelkou společnosti (email 3. 5. 2019)

Dobrý den paní Zvonková,

Nedávno jsme prodávali dům po našich rodičích. 

Jsme  velmi rádi, že jsme si vybrali zrovna Vaši realitní kancelář. Servis, který  jste nám Vy osobně poskytla, byl na mimořádně vysoké profesionální úrovni. Všechno bylo vždy včas a perfektně připravené, na čem jsme se domluvili, bylo bezezbytku splněno. To vše se projevilo i v tom, že nemovitost byla velmi rychle prodána. Díky Vaší pomoci jsme se nemuseli vůbec o nic starat, protože veškeré náležitosti jste vyřídila za nás.

Také u Vašich spolupracovníků, se kterými jsme přišli do styku, bylo zřejmé, že jsou to lidé na svých místech. 

Rádi bychom poděkovali JUDr. Šrámkovi,  který příslušné dokumenty připravil s pečlivostí a precizností.

Závěrem bychom Vám chtěli popřát mnoho spokojených klientů a ujistit Vás, že budeme-li v budoucnu potřebovat realitní služby,  opět se obrátíme na Vaši kancelář. 

S pozdravem 

MUDr. Iva  Nikorjaková

Ing. Jiří Hřebačka 


 

Andrea Schusterová s rodinou (firmy.cz 4.4.2019)

Maximalni spokojenost ve vsech ohledech!!!! Obzvlast pak pani Zvonkove, ktera se o nas tak hezky starala. Ochota, celkovy pristup, vstricnost a hlavne takove to ”lidske” jednani, ktere by od realitniho maklere normalne clovek necekal. Rekla bych, ze sluzby jsou all-inclusive a jeste neco navic. Kdyby jsme meli jeste byt na prodej nebo chteli koupit dalsi nemovitost, rozhodne by jsme opet zvolili Galerii Realit!!!!!! Ted uz jen budeme doporucovat ve svem okoli. Uprimne-bude nam to chybet.

Schusterová Andrea


 

Martin Adam (firmy.cz 1.2.2019)

Děkuji paní Zvonkové za skvělou spolupráci při pronájmu bytu. Byl jsem spokojený s veškerým servisem realitní kanceláře a určitě bych všem GALERII REALIT doporučil!


 

Pan a paní Rejzkovi (21.1.2019)

Dobrý den,

děkujeme paní Zvonkové za bezproblémový a rychlý prodej bytu. Velmi si vážíme práce odvedené na vysoké profesionální úrovni i příjemného přístupu během celého procesu. Nepovažujeme to v této branži za samozřejmé.

Manželé Rejzkovi


 

Pan Pantůček při převzetí zakoupené chaty (17.12.208)

Dobrý den,

se službou, kterou mi poskytl p.Michal Zapletal jsem byl absolutně spokojen.

Pan Zapletal byl ochotný a vstřícný ve všech směrech.

V případě, že bych v budoucnu potřeboval služby realitního makléře určitě by jsem se znovu na p.Zapletala obrátil.

S pozdravem a přáním hezkého dne Jaromír Pantůček.


 

Manželé Doleželovi hodnotí již druhou spolupráci s makléřem Michalem Zapletalem (3.12.2018) 

Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat panu Zapletalovi za velmi vstřícný přístup při vyřizování prodeje nemovitosti -chaty. Je to již naše druhá spolupráce s panem Zapletalem a i tentokrát jsme byli nadmíru spokojeni a i nadále budeme pana Zapletala doporučovat. Vážíme si příjemného a rychlého vyřizování běhěm celého procesu prodeje. Pan Zapletal má velmi solidní a profesionální přístup ke svým klientům. Ještě jednou moc děkujeme!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Doleželovi


 

Pan Lenfeld již převzal svůj nový dům (14.11.2018)

Dobrý den, přes GALERII REALIT jsme kupovali rodinný dům. Tímto bych chtěl poděkovat panu Zapletalovi za veškerý servis, ochotu a rady. Všechno proběhlo hladce.  Několikrát ochotně zařizoval věci nad rámec svých povinností, když jsem byl pracovně mimo ČR. 

Takže ještě jednou mnohokrát děkuji.

S pozdravem

Adam Lenfeld


 

Pochvala od manželů Olejníkových (14.9.2018)

Chteli bychom za me a manzela strasne moc podekovat panu Michalu Zapletovi ze spolecnosti GALERIE REALIT s.r.o., za pomoc s  prodejem naseho rodinneho domu a nasledne pri hledani noveho bydleni v Ostrave. Jsme oba hluchonemi a nemame tak moznost si vse zaridit sami. Pan Michal je natolik zkuseny, ze se dokazal s nami domluvit, dum nam prodat za velice dobrou cenu a pomohl take vyridit stehovani do noveho bytu, ktery nam nasel. Nasledne take zaridil stehovani, prepisy energii, tv, internetu a dalsich dulezitych veci spojenych s prodejem. V novem bytu se nam moc libi.

S pozdravem manzele Olejnikovi   


 

Paní Haně a slečně Barboře moc děkujeme za krásné hodnocení spolupráce s paní Neblovou (14.8.2018)

Dobrý den, mezi své nejlepší rozhodnutí považujeme svěřit prodej domu GALERII REALIT. Konkrétně paní Neblové. Ke svému profesionálnímu jednání přidává jako bonus lidskost a pochopení. Za což jí děkujeme. Hana a Barbora Oravovy.


 

Doporučení od paní Drdové (24.6.2018)

Dobrý den,

v rámci prodeje své nemovitosti jsem využila vaší RK, konkrétně jsem spolupracovala s panem Michalem Zapletalem – jeho přístup hodnotím jako vysoce profesionální, průběžně mě informoval o jednotlivých krocích, potenciálních kupcích a výsledcích prohlídek nemovitostí, a to bez zbytečného odkladu. Komunikace byla naprosto vyhovojící, p. Zapletal vyřídil všechny formality a splnil moje očekávání co se týče spolupráce s RK – kompletní servis při prodeji nemovitosti, spolupráci s Vašim makléřem mohu jen doporučit,

S pozdravem

Mgr. Adéla Drdová


 

Děkujeme za kladné hodnocení od paní Chytilové (19.5.2018) 

Využívám ještě i tuto možnost k obrovské pochvale za naprosto profesionálně odvedenou práci paní ZVONKOVÉ – z naší strany absolutní spokojenost, vůbec není co dodat, pracovník na svém místě, což se v dnešní době tak často nevidí a jak už jsem psala na FCB – kudy budu chodit, tudy ji i celou vaši kancelář budu jen chválit a doporučovat!!!

E.Chytilová z Přerova.


 

Spolupráci s GALERIÍ REALIT a makléřkou Danou Neblovou doporučují Burianovi (3. 5. 2018)

Dobrý den, chtěli bychom  touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři, zejména paní Neblové za profesionální přístup při nákupu nemovitosti. Byli jsme maximálně spokojeni s celkovým přístupem, jednáním, ochotou a všemi službami. Nákup proběhl bez problémů. Vaši realitní kancelář můžeme jen doporučit !

Přejeme Vám hodně úspěchů při Vaší práci.

S pozdravem Burianovi


 

Vážíme si pochvaly paní Kočové (10. 4. 2018)

Dobrý den, paní Zvonková,

děkuji Vašemu makléři panu Zapletalovi za úspěšný prodej mé nemovitosti, kterému předcházely spousty problémů při vyřizování hypotéky u kupujících a bylo třeba hodně trpělivosti a rad ze strany makléře.

Vše nakonec proběhlo k oboustranné spokojenosti. Pan Zapletal reagoval velmi rychle na mé požadavky a byl maximálně vstřícný v jakoukoliv dobu.

S pozdravem, Helena Kočová


 

Děkujeme paní Hofmannové za velmi pozitivní hodnocení spolupráce s makléřem Michalem Zapletalem (24. 3. 2018)

Vážená paní Zvonková,

chtěla bych tímto mailem moc poděkovat Vaší kanceláři a především panu Zapletalovi za podporu při koupi domu. Práce pana Zapletala je na vysoké profesionální úrovni a pracuje se 100% nasazením. Vždycky a obratem mi zodpověděl všechny dotazy (i mimo běžnou pracovní dobu), obstaral podklady, a poradil i se záležitostmi, které už byly mimo jeho makléřské povinnosti. A to vše bylo doprovázeno ochotou a jeho příjemným vystupováním.

Takového zaměstnance Vám můžou všichni závidět 🙂 .

Děkuji moc a přeji i nadále hodně pracovních úspěchů a do osobního života hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

 Se srdečným pozdravem

M. Hofmannová


 

Pan Vaculín a pan Bočan nás na Facebooku ohodnotili pěti hvězdičkami (20. 3. 2018)

Prodával jsem garsonku a všechno proběhlo rychle a s největší možnou péčí. Děkuji, příště se na vas zase obrátím. Jan Vaculín

Chtěl bych poděkovat M. Zapletalovi za prodej bytu v PR. Díky za ochotu a čas který mi věnoval, vždy vše proběhlo jak bylo domluveno bez jediného problému 😉 Jarda Bočan


 

Doporučení od pana Slavíka (20. 3. 2018) 

Dobrý den,

Koupě bytu přes realitní kancelář , Galerie realit s.r.o. v zastoupení p. Zapletalem jsem byl velice spokojený . Pan Zapletal řešil dané situace rychle a bezproblémově . Doporučuji!

Vít Slavík


 

Paní Drábková je jednou z mnoha spokojených klientů, kteří se na nás obrací opakovaně. Děkujeme! (16.3.2018) 

Dobrý den, chtěla bych tímto moc poděkovat Vaší realitce, konkrétně p.Zapletalovi, kterého jsem využila již 2x, protože je opravdu jednička ve svém oboru nejen profesionálně, ale i lidsky. Je spolehlivej, ochotnej a milej, prodej bytu proběhl v pohodě a bez chybičky a problémů. Proto p.Zapletalovi ještě jednou moc děkuji, přeji hodně spokojených zákazníků a hodně štěstí i v osobním životě!

Zdenka Drábková


 

S prodejem nemovitosti jsme pomohli paní Kotrie-Monson a její mamince paní Laitochové (13. 3. 2018)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu Michalovi Zapletalovy za perfektní a profesionální práci. Byla jsem velmi spokojená s jeho empatií, příjemným vystupováním a obětavostí. Ještě jednou děkuji a těším se na daší spolupráci.

Laitochová Stanislava 


 

Pan a paní Doleželovi se mohou těšit z nového bydlení (14. 3. 2018)

Od začátku až do konce procesu jsme byli velmi spokojeni. Celý průběh koupi nemovitosti byl velmi rychlý a bez jediných problémů. Celá záležitost se vyřešila perfektním způsobem a jsme za to moc rádi.

Pana Zapletala budeme velmi rádi doporučovat našim známým… jakožto velmi zodpovědného a obratného realitního makléře.

S pozdravem a přáním pěkného dne Doleželovi


 

Romana Lehocká nám svým hodnocením zpříjemnila konec roku 2017 (23. 12. 2017)

Ráda bych Vám poděkovala za Váš profesionální,příjemný a vstřícný přístup se kterým jste k nám jako k Vašim klientům přistupovala.

Děkuji a přeji klid,pohodu a hlavně zdraví

Romana Lehocká


 

Manželé Svobodovi ze Zlína s námi byli vždy spokojení (17.10.2017)

Vážená paní Zvonková,

chtěli bychom Vám tímto prostřednictvím moc poděkovat za profesionální pomoc při prodeji našeho bytu. Protože jsme Vašich služeb využili již dříve, víme, že vstřícnější a ochotnější realitní makléřku bychom nenašli. Jednání s Vámi bylo vždy příjemné. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů. Hana a Tomáš Svobodovi, Zlín.


 

Pan Kesl zaslal referenci ohledně spolupráce s naší kanceláří (14.9.2017)

Děkujeme makléři panu Zapletalovi za vstřícnou, bezproblémovou a profesionální práci při řešení koupě naší nové nemovitosti a zprostředkování kontaktu a bezproblémového průběhu jednání s prodávajícími.

Současně kvituji i hladký průběh jednání s doporučenou advokátní kanceláří. Proto doporučuji realitní kancelář Galerie realit a zejména makléře pana Michala Zapletala zájemcům o prodej resp. nákup nemovitosti.

Lubomír Kesl


 

Další společnou spolupráci ohodnotili manželé Genardovi takto (email 21.8.2017)

Dobrý den  vážená paní majitelko realitní kanceláře,

 ráda bych  Vás touto cestou  opět informovala o kvalitně odvedené  práci, pomoci , spolupráci a ochotě , týkající se  Vašeho  zaměstnance, realitního  makléře  pana Michala  Zapletala  v souvislosti  s prodejem bytu.

 S přátelským pozdravem Mgr. Marcela Zbožínková s manželem panem Michelem Genardem.


 

Děkujeme paní Čechové za kladné hodnocení (FB 7.8.2017)

Děkujeme za skvělý a vstřícný přístup Galerie Realit, s nákupem nemovitostí jsme byli velmi spokojeni a realitní kancelář můžeme jistě doporučit dále. Marcela Čechová


 

Manželé Grmelovi ohodnotili spolupráci s Markem Holým (email 24.4.2017)

Chtěli bychom poděkovat realitnímu makléři p. Marku Holému z GALERIE REALIT za profesionální a hlavně lidský přístup při prodeji naší nemovitosti.

Tímto bychom chtěli doporučit všem, kteří se právě rozhodují a chtějí využít služeb realitních makléřů, aby neváhali a s důvěrou se obrátili na GALERII REALIT.

Manželé Grmelovi


 

Paní Hrbková nám zaslala referenci na makléře Michala Zapletala (Facebook 7.3.2017)
Dobrý den, 
ráda bych tímto poděkovala panu Michalu Zapletalovi za pomoc při prodeji bytu v Přerově. Prodej proběhl bez kompikací a spolupráce s panem Zapletalem byla příjemná. Hezký den.

Hrbková


 

Pan Antonín Zapletal se na GALERII REALIT obrátil s prodejem rodinného domu v Žeravicích (email 2.3.2017)

Dobrý den,
s panem Zapletalem jsem prodával RD v Žeravicích. Chtěl bych mu tímto poděkovat na profesionální přístup, rychlou komunikaci, ochotu a vstřícnost. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Hezký den
Antonín Zapletal.


 

Zpětná vazba od paní Kuchyňkové (email 28.2.2017)

Chci touto cestou poděkovat panu Zapletalovi, že mi pomohl s prodejem bytu v Přerově na ulici Bohuslava Němce. Vše na čem jsem se domluvili splnil nad mé očekávání. Ještě jednou velký dík.

Margita Kuchyňková


 

Paní Gärtnerová ke spolupráci doporučuje spolehlivého a flexibilního Michala Zapletala (email 21.2.2017)

Ráda bych ocenila ochotu a spolehlivost pana Michala Zapletala při prodeji mého domu.Oceňuji i jeho časovou flexibilitu, prohlídky domu probíhaly i o víkendech.S přehledem řešil všechny situace, které se při prodeji vyskytly. Pana Michala Zapletala můžu doporučit. 

Vlasta Gärtnerová


 

Poděkování za příjemnou spolupráci s Michalem Zapletalem nám zaslala M.Genard – Zbožínková (email 16.2.2017)

Dobrý den paní jednatelko,

 ráda bych touto cestou vyjádřila  za sebe a za svého manžela spokojenost s prací Vašeho kolegy pana Michala Zapletala, s jeho vystupováním, vstřícností a ochotou  při řešení záležitosti koupě nemovitosti-bytu v Olomouci pro našeho syna.

 Přeji hodně zdraví , úspěchů v pracovní oblasti a radosti v soukromém životě.

S pozdravem M.Genard-Zbožínková s manželem.


 

Zhodnocení spolupráce s makléřem Michalem Zapletalem (email od paní Soldánové ze dne 16.2.2017)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Galerii Realit za profesionální přístup při koupi nemovitosti.
Pan Michal Zapletal mě naprosto bezproblémově provedl celým procesem od nabídky až po samotnou koupi nemovitosti. Nejen, že zajistil vše potřebné  vždy včas a naprosto bezchybně, ale i ochotně odpovídal na mé dotazy a vždy mi výborně poradil. Mohu všem spolupráci s vaší realitní kanceláři vřele doporučit, protože opravdu všechna společná jednání předčila mé očekávání a díky vám bylo pro mě vše mnohem jednodušší, než se původně zdálo. Nehledě na to, že pan Michal Zapletal  byl ochoten i po podpisu kupní smlouvy zajistit věci, které dle mého už byly nad rámec vašich povinností a toho si velice vážím.
Děkuji Vám a přeji příjemný den.
Martina Soldánová


 

Zhodnocení spolupráce s panem Zapletalem (email 15.2.2017)

Dobrý den, dovolujeme si Vám napsat recenzi na realitního makléře Michala Zapletala.
Před nějakým časem jsme ho požádali,aby se ujal prodeje  nemovitosti. Jeho přístup,chování i jednání bylo na profesionální úrovni. Vyšel nám maximálně vstříc s prodejem i s vyřizováním veškerých náležitostí s tím spojených. Kdykoliv jsme se na něj obrátili s jakýmkoliv dotazem,vždy ochotně pomohl,poradil a zařídil.Pod jeho vedením se naše nemovitost prodala k naší spokojenosti  rychleji  než jsme očekávali,za což mu děkujeme a přejeme mu tímto do další jeho činnosti mnoho úspěchů.

Manželé Krejčí


 

Děkujeme manželům Kovářovým za velmi příjemnou a opakovanou spolupráci (email 23.1.2017)

Dobrý den paní Zvonková,
Chci Vám poděkovat za pomoc při nákupu i prodeji nemovitosti. Jednání s Vámi pro mně bylo vždy velmi příjemné a výsledek byl velmi profesionální. Ještě jednou děkujeme a přeji hodně zdaru při další práci.
S přáním hezkého dne
Helena Kovářová


 

Pěti hvězdičkami nás na facebooku označil pan Válek (fb 9.12.2016)

Přes tuto realitní kancelář jsem koupil a prodal celkem 3 byty. Byl jsem spokojen s profesionálním jednáním jednatelky paní Zvonkové a jejího týmu. Děkuji Vám a vašemu týmu (jen tak dál).

Stanislav Válek 


 

Se spoluprací s námi (zejména s makléřem Markem Holý) byl velmi spokojen pan Krátký (email 10.11.2016)

Vážená paní jednatelko,

zápisem do katastru nemovitostí a včerejším podpisem předávacího protokolu, byl úspěšně dokončen prodej naší nemovitosti v Želatovicích.

Chtěl bych tímto poděkovat Vaší RK, která prodej zprostředkovala, konkrétně makléři Markovi Holému,  za jeho vysoce profesionální přístup při realizaci prodeje, odbornou pomoc a rady nám poskytované i jeho vystupování při jednáních s námi a zájemci o nemovitost.

Přeji hodně úspěchů v další práci celému Vašemu kolektivu.

PaedDr. Rostislav Krátký


 

František Žídek nám dne 12.8.2016 zaslal velmi milý email. 

Dobrý den,

děkuji za asistenci při koupi pozemku a chaty. 

Váš servis byl vynikající a spolupráce skvělá a bezproblémová. 

Snad jsme se nepotkali naposledy.

František Žídek


 

Manželům Bernardovým děkujeme za email ze dne 13.2.2016

Dobrý den,

touto cestou chceme poděkovat panu  Marku Holému za profesionálně provedenou prohlídku a nabídku domu ke koupi v Předmostí, Přerov.

Zabýváme se, koupí nemovitostí a vězte, že za působení naší firmy, jsme se zatím nesetkali s takovou profesionalitou a ochotou, kterou nám poskytl Váš zaměstnanec pan Marek Holý.

Můžete namítnout, nabídl, ale neprodal. Oponuji, zatím neprodal, ale s důvěrou a rádi  se opět na Vaší realitní kancelář  obrátíme, pokud opět budete mít pro nás nějakou zajímavou nemovitost.

Děkujeme Bernardová a Bernard


 

Jitka Kobzová

Pochvala od paní Kobzové, zakladatelky Akademie interiérového designu a Home Stagingu, nás velmi potěšila. Těšíme se na další spolupráci!
hs

Celý článek: Home Staging není bytový design, jde o marketing


 

Paní Ivaně Staňkové děkujeme za kladné hodnocení v databázi firmy.cz

firmy.cz