REFERENCE


Manželé Svobodovi ze Zlína s námi byli vždy spokojení (17.10.2017)

Vážená paní Zvonková,

chtěli bychom Vám tímto prostřednictvím moc poděkovat za profesionální pomoc při prodeji našeho bytu. Protože jsme Vašich služeb využili již dříve, víme, že vstřícnější a ochotnější realitní makléřku bychom nenašli. Jednání s Vámi bylo vždy příjemné. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů. Hana a Tomáš Svobodovi, Zlín.


 

Pan Kesl zaslal referenci ohledně spolupráce s naší kanceláří (14.9.2017)

Děkujeme makléři panu Zapletalovi za vstřícnou, bezproblémovou a profesionální práci při řešení koupě naší nové nemovitosti a zprostředkování kontaktu a bezproblémového průběhu jednání s prodávajícími.

Současně kvituji i hladký průběh jednání s doporučenou advokátní kanceláří. Proto doporučuji realitní kancelář Galerie realit a zejména makléře pana Michala Zapletala zájemcům o prodej resp. nákup nemovitosti.

Lubomír Kesl


 

Další společnou spolupráci ohodnotili manželé Genardovi takto (email 21.8.2017)

Dobrý den  vážená paní majitelko realitní kanceláře,

 ráda bych  Vás touto cestou  opět informovala o kvalitně odvedené  práci, pomoci , spolupráci a ochotě , týkající se  Vašeho  zaměstnance, realitního  makléře  pana Michala  Zapletala  v souvislosti  s prodejem bytu.

 S přátelským pozdravem Mgr. Marcela Zbožínková s manželem panem Michelem Genardem.


 

Děkujeme paní Čechové za kladné hodnocení (FB 7.8.2017)

Děkujeme za skvělý a vstřícný přístup Galerie Realit, s nákupem nemovitostí jsme byli velmi spokojeni a realitní kancelář můžeme jistě doporučit dále. Marcela Čechová


 

Manželé Grmelovi ohodnotili spolupráci s Markem Holým (email 24.4.2017)

Chtěli bychom poděkovat realitnímu makléři p. Marku Holému z GALERIE REALIT za profesionální a hlavně lidský přístup při prodeji naší nemovitosti.

Tímto bychom chtěli doporučit všem, kteří se právě rozhodují a chtějí využít služeb realitních makléřů, aby neváhali a s důvěrou se obrátili na GALERII REALIT.

Manželé Grmelovi


 

Paní Hrbková nám zaslala referenci na makléře Michala Zapletala (Facebook 7.3.2017)
Dobrý den, 
ráda bych tímto poděkovala panu Michalu Zapletalovi za pomoc při prodeji bytu v Přerově. Prodej proběhl bez kompikací a spolupráce s panem Zapletalem byla příjemná. Hezký den.

Hrbková


 

Pan Antonín Zapletal se na GALERII REALIT obrátil s prodejem rodinného domu v Žeravicích (email 2.3.2017)

Dobrý den,
s panem Zapletalem jsem prodával RD v Žeravicích. Chtěl bych mu tímto poděkovat na profesionální přístup, rychlou komunikaci, ochotu a vstřícnost. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Hezký den
Antonín Zapletal.


 

Zpětná vazba od paní Kuchyňkové (email 28.2.2017)

Chci touto cestou poděkovat panu Zapletalovi, že mi pomohl s prodejem bytu v Přerově na ulici Bohuslava Němce. Vše na čem jsem se domluvili splnil nad mé očekávání. Ještě jednou velký dík.

Margita Kuchyňková


 

Paní Gärtnerová ke spolupráci doporučuje spolehlivého a flexibilního Michala Zapletala (email 21.2.2017)

Ráda bych ocenila ochotu a spolehlivost pana Michala Zapletala při prodeji mého domu.Oceňuji i jeho časovou flexibilitu, prohlídky domu probíhaly i o víkendech.S přehledem řešil všechny situace, které se při prodeji vyskytly. Pana Michala Zapletala můžu doporučit. 

Vlasta Gärtnerová


 

Poděkování za příjemnou spolupráci s Michalem Zapletalem nám zaslala M.Genard – Zbožínková (email 16.2.2017)

Dobrý den paní jednatelko,

 ráda bych touto cestou vyjádřila  za sebe a za svého manžela spokojenost s prací Vašeho kolegy pana Michala Zapletala, s jeho vystupováním, vstřícností a ochotou  při řešení záležitosti koupě nemovitosti-bytu v Olomouci pro našeho syna.

 Přeji hodně zdraví , úspěchů v pracovní oblasti a radosti v soukromém životě.

S pozdravem M.Genard-Zbožínková s manželem.


 

Zhodnocení spolupráce s makléřem Michalem Zapletalem (email od paní Soldánové ze dne 16.2.2017)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Galerii Realit za profesionální přístup při koupi nemovitosti.
Pan Michal Zapletal mě naprosto bezproblémově provedl celým procesem od nabídky až po samotnou koupi nemovitosti. Nejen, že zajistil vše potřebné  vždy včas a naprosto bezchybně, ale i ochotně odpovídal na mé dotazy a vždy mi výborně poradil. Mohu všem spolupráci s vaší realitní kanceláři vřele doporučit, protože opravdu všechna společná jednání předčila mé očekávání a díky vám bylo pro mě vše mnohem jednodušší, než se původně zdálo. Nehledě na to, že pan Michal Zapletal  byl ochoten i po podpisu kupní smlouvy zajistit věci, které dle mého už byly nad rámec vašich povinností a toho si velice vážím.
Děkuji Vám a přeji příjemný den.
Martina Soldánová


 

Zhodnocení spolupráce s panem Zapletalem (email 15.2.2017)

Dobrý den, dovolujeme si Vám napsat recenzi na realitního makléře Michala Zapletala.
Před nějakým časem jsme ho požádali,aby se ujal prodeje  nemovitosti. Jeho přístup,chování i jednání bylo na profesionální úrovni. Vyšel nám maximálně vstříc s prodejem i s vyřizováním veškerých náležitostí s tím spojených. Kdykoliv jsme se na něj obrátili s jakýmkoliv dotazem,vždy ochotně pomohl,poradil a zařídil.Pod jeho vedením se naše nemovitost prodala k naší spokojenosti  rychleji  než jsme očekávali,za což mu děkujeme a přejeme mu tímto do další jeho činnosti mnoho úspěchů.

Manželé Krejčí


 

Děkujeme manželům Kovářovým za velmi příjemnou a opakovanou spolupráci (email 23.1.2017)

Dobrý den paní Zvonková,
Chci Vám poděkovat za pomoc při nákupu i prodeji nemovitosti. Jednání s Vámi pro mně bylo vždy velmi příjemné a výsledek byl velmi profesionální. Ještě jednou děkujeme a přeji hodně zdaru při další práci.
S přáním hezkého dne
Helena Kovářová


 

Pěti hvězdičkami nás na facebooku označil pan Válek (fb 9.12.2016)

Přes tuto realitní kancelář jsem koupil a prodal celkem 3 byty. Byl jsem spokojen s profesionálním jednáním jednatelky paní Zvonkové a jejího týmu. Děkuji Vám a vašemu týmu (jen tak dál).

Stanislav Válek 


 

Se spoluprací s námi (zejména s makléřem Markem Holý) byl velmi spokojen pan Krátký (email 10.11.2016)

Vážená paní jednatelko,

zápisem do katastru nemovitostí a včerejším podpisem předávacího protokolu, byl úspěšně dokončen prodej naší nemovitosti v Želatovicích.

Chtěl bych tímto poděkovat Vaší RK, která prodej zprostředkovala, konkrétně makléři Markovi Holému,  za jeho vysoce profesionální přístup při realizaci prodeje, odbornou pomoc a rady nám poskytované i jeho vystupování při jednáních s námi a zájemci o nemovitost.

Přeji hodně úspěchů v další práci celému Vašemu kolektivu.

PaedDr. Rostislav Krátký


 

František Žídek nám dne 12.8.2016 zaslal velmi milý email. 

Dobrý den,

děkuji za asistenci při koupi pozemku a chaty. 

Váš servis byl vynikající a spolupráce skvělá a bezproblémová. 

Snad jsme se nepotkali naposledy.

František Žídek


 

Manželům Bernardovým děkujeme za email ze dne 13.2.2016

Dobrý den,

touto cestou chceme poděkovat panu  Marku Holému za profesionálně provedenou prohlídku a nabídku domu ke koupi v Předmostí, Přerov.

Zabýváme se, koupí nemovitostí a vězte, že za působení naší firmy, jsme se zatím nesetkali s takovou profesionalitou a ochotou, kterou nám poskytl Váš zaměstnanec pan Marek Holý.

Můžete namítnout, nabídl, ale neprodal. Oponuji, zatím neprodal, ale s důvěrou a rádi  se opět na Vaší realitní kancelář  obrátíme, pokud opět budete mít pro nás nějakou zajímavou nemovitost.

Děkujeme Bernardová a Bernard


 

Jitka Kobzová

Pochvala od paní Kobzové, zakladatelky Akademie interiérového designu a Home Stagingu, nás velmi potěšila. Těšíme se na další spolupráci!
hs

Celý článek: Home Staging není bytový design, jde o marketing


 

Paní Ivaně Staňkové děkujeme za kladné hodnocení v databázi firmy.cz

firmy.cz