RECENZE


Velké díky, zejména paní Kořenkové za profesionální a vstřícný přístup.

Jaroslav Michalčík (firmy.cz 28. 11. 2021)


Moc děkuji paní MARTINĚ KOŘENKOVÉ za skvělé a profesionální služby.Pronájem bytu proběhl velmi rychle a bez problémů.Nájemníka vybírala s velkou pečlivostí k naší spokojenosti.Všem vřele doporučuji její služby a velmi oceňuji její lidský přístup.

Ivana Kocvrlichová (firmy.cz 24. 11. 2021)


Chtěli bychom tímto moc poděkovat paní Daně Neblové za prodej naší nemovitosti.Za její ochotu,vstřícnost a laskavost.Velká spokojenost.

Horákovi (firmy.cz 20. 11. 2021)


Díky profesionálnímu přístupu pana MICHALA ZAPLETALA se nám podařilo koupit byt, který jsme následně pronajali. Vše šlo hladce a rychle. U pana Zapletala za sebe nejvíce oceňuji jeho rychlost reakce. A je jedno jestli se jedná o zpracování smluv, domluvení schůzek, či prostě jen dotaz po telefonu. Vždy reagoval a to v kterýkoliv den, či hodinu. Za svůj život jsem již koupi/prodej nemovitosti řešil asi 4x a až teď poprvé mohu napsat, že realitního agenta DOPORUČUJI a tímto mu ještě jednou děkuji.

Pavel Králík (firmy.cz 17. 11. 2021)


Chtěla bych tímto velmi poděkovat panu Zapletalovi za profesionální a zároveň přátelský přístup, díky němuž se nám podařilo vše velmi rychle a bezproblémově vyřešit. Vřele doporučuji všem, kteří se chystají prodat/pronajmout svou nemovitost.

Sabina Petříková (firmy.cz 6. 11. 2021)


Skvela spoluprace, skvely servis, profesionalni jednani, spolehlivost a naprosta spokojenost. Doporucuji realitni kancelar Galerii realit a pana Zapletala vsem, kteri chteji mit jistotu a kompletni servis.

Vladimír Doležel (firmy.cz 1. 11. 2021)


Moc děkuji za zprostředkování super podnájmu. Spolupráce na profesionální úrovni, milí lidé.

Jaroslav Kloubec (google.com 1. 7. 2021)


Chci poděkovat panu Marku Holému za jeho přístup,služby a celkovou ochotu při koupi bytu jak před ní,tak i v pozdější době.Vždy je velmi vstřícný včemkoliv poradit i pomoci.Bylo a je radost s ním spolupracovat.Všem můžu doporučit,jak pana Holého i realitní kancelář.

Libor Drábek (google.com 19. 5. 2021)


Moc děkuji paní Kořenkové za skvělou spolupráci, komunikace a rychlost byla na jedničku. Můžu jedině doporučit.

Pavel Dudek (firmy.cz 4. 5. 2021)


Vřele doporučuji Galerii Realit. Moc tímto děkuji panu Holému, na kterého jsem dostala skvělé reference od syna. S panem Holým byla radost spolupracovat. Jeho přístup je nejen velmi lidský, ale zároveň profesionální, milý a vstřícný. Při prodeji bytu vše proběhlo rychle a bez nejmenších problémů. O nic jsem se nemusela starat. Pan Holý se svým týmem vše perfektně zařídil a byl naprosto spolehlivý. Vytvořili s kolegou skvělé video a fotky k prezentaci bytu na webu. Kdybych někdy příště potřebovala služby RK, vím určitě, že bych se znovu obrátila na Galerii Realit. Ještě jednou moc děkuji.

Romana Nováková (google.com 4. 5. 2021)


Dobrý den, chtěl bych poděkovat za profesionální jednání a přístup ze strany makléře Marka Holého, prodej bytu po mamince proběhl opravdu rychle a skvělá byla i komunikace. Děkuji za rodinu….Ať se Vám daří a někdy se snad potkáme u piva a nebo v zimě na běžkách….

S pozdravem Petr Musil (google.com 4. 5. 2021)


Spolehlivost, vstřícné jednání, profesionální přístup, prostě jste nejlepší 👍👍

Romana Nováková (FB 4. 5. 2021)


Chci poděkovat panu Zapletalovi za jeho profesionální přístup při prodeji našeho bytu. Od samého začátku nás informoval všechno zařídil, pomohl při přepisu energií a postaral se o vše. Mohu jen doporučit. Děkujeme pane Zapletal, ať se vám daří..

Olda Zmeškal (firmy.cz 23. 4. 2021)


Velmi děkujeme realitní makléřce paní Daně Néblové a celé kanceláři za neskutečně kvalitní, rychlé a dokonalé služby při koupi a pronájmu bytu. Dnes se člověk s tak kvalitním servisem opravdu nesetkává často. Navíc s empatickým a příjemným přístupem ke klientovi, se kterým ke nám paní Dana Néblová přistupovala a jednala. Takže všechna čest Vaší kanceláři a především paní Néblové, smekám klobouk a vřele doporučuji. Moc děkuji.

Mirka Fridrichová (FB 25. 2. 2021)


Vřele doporučuji Galerii realit, profesionílní přístup a hlavně lidský. Nejprve jsme byt prodávali s jinou realitní kanceláři, ale absolutně bez úspěchu. Poté přijela paní Zvonková a kupec byl za dva dny na světě. Vše rychle vyřízené a hlavně zajištěné, že jsme se jako majitelé nemuseli o nic starat. Moc doporučuji a přeji plno úspěchů.

Ivona Hladíková (google.com 20. 3. 2021)


Dobrý den, moc bych chtěla poděkovat realitní kanceláři Galerie realit a to hlavně paní Néblové za koupi a následně potom prodej bytu za velmi profesionální přístup a rychlé jednání. O nic jsem se nemusela starat, vše skvěle zařídila. Je to člověk na svém místě!!!❤️Pokud bych do budoucna řešila reality, tak jedině s ní. Všem doporučuji 🙏🙏 a ještě jednou moc děkuji ❤️

Eva Švediková (google.com 18. 3. 2021)


Na pana Zapletala jsem měla pozitivní reference již od své kamarádky a mohu potvrdit, že prodej bytu, který jsem s ním řešila proběhl bez problémů. Vše bylo na profesionální úrovni a ochota pana Zapletala mě mile překvapila. Na mé dotazy neměl problém odpovědět v jakoukoliv hodinu. Děkuji.

Eva Novotná (firmy.cz 15. 3. 2021)


Tuto RK můžeme jen doporučit. Paní Martině Kořenkové děkujeme za spolupráci! Vše proběhlo hladce, na profesionální úrovni a podle domluvy. Vážíme si příjemného a lidského jednání paní Kořenkové. A všem vřele doporučujeme. A když někdy budeme potřebovat opět realitní kancelář, určitě se na paní Martinku zase obrátíme. Děkujeme.

Novotní (firmy.cz 12. 3. 2021)


Děkuji za milý a profesionální přístup p. Zapletala při koupi chaty. Koupě proběhla bez problémů, na všem jsme se domluvili a ze strany pana makléře byla velká ochota vše vysvětli a se vším pomoci. Moje zkušenost je jen a jen pozitivní, vřele doporučuji.

Tereza Janoušková (firmy.cz 8. 3. 2021)


Díky profesionalitě p. Zapletala, jsem pochopila, že i nákup nemovitosti může být příjemnou záležitostí. Jeho pečlivost, spolehlivost, lidská vstřícnost a vlídnost mně dovolila plně se soustředit pouze na nemovitost. Všechny starosti kolem koupě ze mě byly sejmuty a já si nákup bytu mohla jen užít. Děkuji za dokonalý servis!

paní Aranyosiová (firmy.cz 8. 3. 2021)


Pan Zapletal je velký profesionál ale zároveň má lidský přístup. Pokud potřebujete mít po svém boku člověka, který vám poradí, provede vás obchodem od A-Z, tak pak Zapletal je tou správnou volbou. Vřele doporučuji všem, kteří potřebuji pomoci v realitách. Já mám velmi pozitivní zkušenost. 

Jan Dragon (firmy.cz 8. 3. 2021)


Děkuji za profesionální a vstřícný přístup makléře M. Zapletala při hledání a následném zajištění nemovitosti. Vše proběhlo hladce a rychle. Vřele doporučuji GALERII REALIT a velmi příjemného a profi makléře.

Marek Šindelář (firmy.cz 5. 3. 2021)


Doporučuji. Skvělá spolupráce, profesionální přístup a zkušenosti. Jako nováček v realitách jsem byl celým procesem koupi bezproblému proveden, vše mi vždy bylo perfektně vysvětleno a krok po kroku jsme dosáhli všichni svého. Děkuji konkrétně paní Neblové za trpělivost a spolupráci.

Radek Zavadil (google.com 1. 3. 2021)


Skvělý profesionální přístup. Prodej proběhl lusknutím prstů a naprosto bez komplikací. Takto si představuji výborně odvedenou práci, která usnadní prodávajícímu nebo kupujícímu život. Jen tak dál…

Michaela Véghová (FB 1. 10. 2020)


Ano, s klidným svědomím můžeme říct, že odvádíme fakticky dobrou a profi práci. Děkujeme. 

Za naši rodinu můžeme spolupráci s Galerie Realit doporučit všem prodávajícím i kupujícím. Jsou to skvělí profesionálové, kteří se postarají o veškeré papírování, zajistí právní servis, na všem jsme se vždy dohodli, věnovali nám tolik času a pozornosti, kolik bylo potřeba a opravdu bylo vidět, že jim záleží na spokojenosti klientů, nejen na tom, aby prodali nejvyšší nabídce. Máme s manželem poměrně bohaté zkušenosti s realitními kancelářemi v Brně, kvůli kterým bylo pro nás vždy stěhování nepříjemnou záležitostí – arogantní makléři, nepřesné nebo zatajované informace, smlouvy podle neaktuální legislativy stažené z internetu apod. Když jsme se začali dívat po nemovitosti ke koupi v Přerově, měli jsme obavy z toho, co nás čeká. Měli jsme štěstí nejen v tom, že se rychle objevil byt podle našich představ, ale i v osobě paní Zvonkové, která prodej zprostředkovávala. Nabídka odpovídala skutečnosti, bylo vidět, že si dali práci s tím byt vhodně nafotit i natočit video, díky kterému jsme měli dokonalou představu o tom, jak byt vypadá a v jakém je stavu. Prohlídka už byla v podstatě pouze formalitou a poprvé můžeme říct, že si RK svoji provizi skutečně zasloužila.

Lenka Radová (FB 18. 9. 2020)


Prodat svůj byt a zároveň kupovat nový, se vám může zdát obtížné. S námi se však bát nemusíte. Tato situace je častá a zkušený makléř umí celý proces naplánovat tak, aby byly všechny strany maximálně spokojené.

Dobrý den,
rádi bychom chtěli poděkovat realitnímu makléři jménem Michal Zapletal, za prodej bytu a koupi bytu. Byli jsme s ním a jeho odvedenou práci nesmírně spokojeni. Je to realitní makléř na profesionální úrovni. Především mu děkujeme za zprostředkování, za jeho laskavost, ochotu a 100% informovanost a spolehlivost především. Zodpověděl nám veškeré naše otázky, které jsme měli na srdci, když se s námi na něčem domluvil, tak se i stalo. Veškeré dokumenty vyřídil a podával nám průběžně informace, které měl, klidně i ve večerních hodinách, prostě kdykoliv. Je to velmi slušný člověk, který to v životě ještě hodně daleko dotáhne. Tímto mu mockrát děkujeme.
Přejeme hodně úspěchů a spoustu spokojených klientů.
Kubík, Němečková


Pan Ščotka už bydlí v novém domě

Bylo to me prvni setkani s Galerii realit, a musim rici, ze takto si predstavuji sluzby realitni kancelare. Perfektni jednani v ramci koupe domku. Nachystane vsechny podklady, velice rychle vse vyrizene. Super prostrednik mezi mnou a prodavajicim. vyrizeni vsech formalit vcetne prevodu sluzeb a vyrizeni vsech danovych formularu. Prakticky jsem se nemuzel o nic starat, jen se nastehovat Dekuji mnohokrate

Jan Ščotka


Někdy si na recenzi dáte opravdu záležet, což nám vykouzlí ještě větší úsměvy na rtech!

MÁG

  Tak jsme prodali chatu. Ne, že by se nám na ní již nelíbilo, je stále ve velmi slušné kondici. Ale nastanou v životě chvíle, kdy čas pracuje proti Vám. A zvažovali jsme: prodáme ji sami (ušetříme ne malou provizi), nebo přes realitní kancelář (Máme právní jistotu. A ušetříme ten čas.)? Za nějakou dobu bylo jasno – RK.
        V realitce nám byl makléř, já bych s dovolením pro pár následujících řádků použil slovo agent, tak nějak přidělen. Vstřícný, slušný, pěstěný vous. Základní informace, má dáti – dal, ozveme se.
        A dál si, prosím, všímejte časové osy:

4. dne v měsíci, za pět dnů, přesně ve chvíli, kdy by se slušelo, že zavoláme, jak jsme se rozhodli, se ozval. Tušení, nebo je to mág?

7. dne v měsíci schůzka s agentem: bereme

10. dne v měsíci agent obhlídka chaty a okolí, dohoda podmínek, spousta fotografií a video: 186 perfektních vteřin. Je to mág.

12. dne v měsíci podepsána „Zprostředkovatelská smlouva“ s RK

14. dne v měsíci chata de facto prodána. Je to velký mág!

21. dne v měsíci chata prodána de iure

Potom již jenom obligátní řízení Katastrálního úřadu, vyznačení plomby, a tak dále, atd… Magie skončila.
Takže zbývá odhalit agenta, v průběžném pořadí celostátního hlasování veřejnosti „Realiťák roku 2019“ v tento den na 68.místě ze 764 zúčastněných – 1.z okresu Přerov.
Je to 
realitní makléř Michal Zapletal

Líbí se nám jeho motto:
„Když kupujete, nebo prodáváte svoji nemovitost, potřebujete jednat s někým, komu můžete důvěřovat.“
Jen tak dál, agente. ­😊

spokojení převodci


Pan Hlaváček byl nadmíru spokojen při prodeji jeho nemovitosti

Dobrý den,

chtěl bych mockrát poděkovat Vašemu realitnímu makléři jménem Michal Zapletal, s kterým jsem byl nadmíru spokojen při prodeji mé nemovitosti. Především si nejvíce vážím jeho profesionality, příjemného férového jednání a ochotu. Vše za mě vyřídil a vykomunikoval, takže jsem se o nic nemusel starat. Jsem rád, že jsem měl štěstí právě na Michala, který mi byl doporučen. 
Pěkný zbytek dne, 

Tomáš Hlaváček


Pan Raška společně s panem Krčmářem byli spokojení při zprostředkování nájmu bytu

Rád bych tímto poděkoval panu Zapletalovi za rychlé vyřízení a skvělý přístup, byla radost se obrátít na něj a GALERII REALIT.

Ondřej Raška

Dobrý den, rád bych tímto poděkoval za realitní služby pana Michala Zapletala.

Již od prvního kontaktu se mi věnoval více než na sto procent a během pár dní od mé poptávky nájmu mi našel byt přesně dle mých požadavků a představ. Veškeré dokumenty vyřídil a průběžně mne informoval o stavu a dodržel naprosto přesně stanovené termíny a požadavky, mnohdy , vzhledem k mému časově náročnému zaměstnání, i ve večerních hodinách.

Jelikož se pohybuji x let ve službách zákazníkům, přál bych si více takových vstřícných profesionálů a lidí na svém místě.

Ještě jednou děkuji a přeji mnoho dalších úspěchů.

S přáním úspěšného dne

Aleš Krčmař


Paní Štindlová zhodnotila již druhou spolupráci s panem Zapletalem

Vážení,

dovolte mi, prosím, abych Vám tímto sdělila můj poznatek týkající se realitní činnosti makléře Vaší realitní kanceláře – pana Michala Zapletala.

V průběhu září jsem pana makléře sama oslovila, a to z důvodu pozitivní předcházející zkušenosti s panem Zapletalem týkající se koupi bytu. Pan makléř pro mne zprostředkoval pronájem bytu v Přerově. Vzhledem k tomu, že má zkušenost s panem makléřem byla natolik pozitivní, rozhodla jsem se Vám sdělit můj dojem k jeho osobě a práci. Jeho jednání bylo zcela profesionální – a to ať už jde o moji osobu, či o klienty. Byl velmi vstřícný, ochotný, rychlý, a jak jsem podotkla výše – naprosto profesionální.

Přeji mu hodně úspěchů v další práci makléře.

Dominika Štindlová


Paní Koťátková ocenila při prodeji svého bytu spolupráci s jednatelkou Kateřinou Zvonkovou (firmy.cz 30. 9. 2019)

Mohu tuto realitku a paní Zvonkovou také doporučit všem, co prodávají či kupují nemovitost. Lidský přístup i přímé jednání bylo úžasné. Setkala jsem se s mnoha makléři při shánění podnájmů a koupi bytu, ale přístup paní Zvonkové mě velmi mile překvapil. Děkuji za vaši práci i přístup k ní.

Bára K.


Dobrý den,
chtěl bych poděkovat paní Zvonkové a ostatním za zprostředkování koupě mého bytu.Byl jsem se Galerií Realit spokojen. (FB 26. 8. 2019)

Marek Kelar


Manželé Pechalovi ve spolupráci s panem Zapletalem úspěšně prodali svůj byt manželům Leitnerovým (email 7. 8. 2019 a 22. 9. 2019)

Dobrý den, chtěli bychom poděkovat panu Zapletalovi za velmi vstřícný přístup pří prodeji bytu. Vážíme si příjemného a rychlého vyřízení během celého prodeje. Pan Zapletal je velmi profesionální a vstřícný. Za což mu moc děkujeme! Pechalovi.

Dobrý večer, chtěli bychom touto cestou moc poděkovat panu Zapletalovi za jeho skvělou práci, jak při prodeji našeho prvního bytu, tak i za pomoc při hledání nového bytu podle našich představ. Udělal pro nás opravdu vše a teď už se jen těšíme z nového domova. Doporučujeme spolupráci s ním a určitě bychom se na něj obrátili znovu, kdyby bylo potřeba.

Děkujeme, Leitnerovi


Paní Topičová si letošní léto užívá na chatě, s jejíž koupí jsme jí moc rádi pomohli. Děkujeme za spolupráci a přejeme krásné letní dny! (email 16.7.2019)

Dobrý den, na konci června jsem uskutečňovala koupi chaty v Kostelci u Holešova prostřednictvím vaší realitní kanceláře, konkrétně Michala Zapletala.

Tento realitní makléř byl velmi ochotný, již při prvním telefonickém zavolání mi sdělil všechny potřebné informace. Byl spolehlivý, velmi komunikativní, hbitý, všechny domluvené věci plnil obratem. Častokrát jsem si říkala, že jsme měli štěstí na slušného a schopného člověka. Od prvního zavolání do předání klíčů od chaty uběhly pouhé 2 týdny.

Naprostá spokojenost nejen s panem Zapletalem, ale i se zakoupenou chatou, kde trávíme léto.

Děkuji za vše, pěkné léto, Lenka Topičová.


MUDr. Iva  Nikorjaková a Ing. Jiří Hřebačka byli velice spokojení se spoluprácí s jednatelkou společnosti (email 3. 5. 2019)

Dobrý den paní Zvonková,

Nedávno jsme prodávali dům po našich rodičích. 

Jsme  velmi rádi, že jsme si vybrali zrovna Vaši realitní kancelář. Servis, který  jste nám Vy osobně poskytla, byl na mimořádně vysoké profesionální úrovni. Všechno bylo vždy včas a perfektně připravené, na čem jsme se domluvili, bylo bezezbytku splněno. To vše se projevilo i v tom, že nemovitost byla velmi rychle prodána. Díky Vaší pomoci jsme se nemuseli vůbec o nic starat, protože veškeré náležitosti jste vyřídila za nás.

Také u Vašich spolupracovníků, se kterými jsme přišli do styku, bylo zřejmé, že jsou to lidé na svých místech. 

Rádi bychom poděkovali JUDr. Šrámkovi,  který příslušné dokumenty připravil s pečlivostí a precizností.

Závěrem bychom Vám chtěli popřát mnoho spokojených klientů a ujistit Vás, že budeme-li v budoucnu potřebovat realitní služby,  opět se obrátíme na Vaši kancelář. 

S pozdravem 

MUDr. Iva  Nikorjaková

Ing. Jiří Hřebačka 


Andrea Schusterová s rodinou (firmy.cz 4.4.2019)

Maximalni spokojenost ve vsech ohledech!!!! Obzvlast pak pani Zvonkove, ktera se o nas tak hezky starala. Ochota, celkovy pristup, vstricnost a hlavne takove to ”lidske” jednani, ktere by od realitniho maklere normalne clovek necekal. Rekla bych, ze sluzby jsou all-inclusive a jeste neco navic. Kdyby jsme meli jeste byt na prodej nebo chteli koupit dalsi nemovitost, rozhodne by jsme opet zvolili Galerii Realit!!!!!! Ted uz jen budeme doporucovat ve svem okoli. Uprimne-bude nam to chybet.

Schusterová Andrea


Martin Adam (firmy.cz 1.2.2019)

Děkuji paní Zvonkové za skvělou spolupráci při pronájmu bytu. Byl jsem spokojený s veškerým servisem realitní kanceláře a určitě bych všem GALERII REALIT doporučil!


Pan a paní Rejzkovi (21.1.2019)

Dobrý den,

děkujeme paní Zvonkové za bezproblémový a rychlý prodej bytu. Velmi si vážíme práce odvedené na vysoké profesionální úrovni i příjemného přístupu během celého procesu. Nepovažujeme to v této branži za samozřejmé.

Manželé Rejzkovi


Pan Pantůček při převzetí zakoupené chaty (17.12.208)

Dobrý den,

se službou, kterou mi poskytl p.Michal Zapletal jsem byl absolutně spokojen.

Pan Zapletal byl ochotný a vstřícný ve všech směrech.

V případě, že bych v budoucnu potřeboval služby realitního makléře určitě by jsem se znovu na p.Zapletala obrátil.

S pozdravem a přáním hezkého dne Jaromír Pantůček.


Manželé Doleželovi hodnotí již druhou spolupráci s makléřem Michalem Zapletalem (3.12.2018) 

Dobrý den,

tímto bychom chtěli poděkovat panu Zapletalovi za velmi vstřícný přístup při vyřizování prodeje nemovitosti -chaty. Je to již naše druhá spolupráce s panem Zapletalem a i tentokrát jsme byli nadmíru spokojeni a i nadále budeme pana Zapletala doporučovat. Vážíme si příjemného a rychlého vyřizování běhěm celého procesu prodeje. Pan Zapletal má velmi solidní a profesionální přístup ke svým klientům. Ještě jednou moc děkujeme!

S pozdravem a přáním pěkného dne

Doleželovi


Pan Lenfeld již převzal svůj nový dům (14.11.2018)

Dobrý den, přes GALERII REALIT jsme kupovali rodinný dům. Tímto bych chtěl poděkovat panu Zapletalovi za veškerý servis, ochotu a rady. Všechno proběhlo hladce.  Několikrát ochotně zařizoval věci nad rámec svých povinností, když jsem byl pracovně mimo ČR. 

Takže ještě jednou mnohokrát děkuji.

S pozdravem

Adam Lenfeld


Pochvala od manželů Olejníkových (14.9.2018)

Chteli bychom za me a manzela strasne moc podekovat panu Michalu Zapletovi ze spolecnosti GALERIE REALIT s.r.o., za pomoc s  prodejem naseho rodinneho domu a nasledne pri hledani noveho bydleni v Ostrave. Jsme oba hluchonemi a nemame tak moznost si vse zaridit sami. Pan Michal je natolik zkuseny, ze se dokazal s nami domluvit, dum nam prodat za velice dobrou cenu a pomohl take vyridit stehovani do noveho bytu, ktery nam nasel. Nasledne take zaridil stehovani, prepisy energii, tv, internetu a dalsich dulezitych veci spojenych s prodejem. V novem bytu se nam moc libi.

S pozdravem manzele Olejnikovi   


Paní Haně a slečně Barboře moc děkujeme za krásné hodnocení spolupráce s paní Neblovou (14.8.2018)

Dobrý den, mezi své nejlepší rozhodnutí považujeme svěřit prodej domu GALERII REALIT. Konkrétně paní Neblové. Ke svému profesionálnímu jednání přidává jako bonus lidskost a pochopení. Za což jí děkujeme. Hana a Barbora Oravovy.


Doporučení od paní Drdové (24.6.2018)

Dobrý den,

v rámci prodeje své nemovitosti jsem využila vaší RK, konkrétně jsem spolupracovala s panem Michalem Zapletalem – jeho přístup hodnotím jako vysoce profesionální, průběžně mě informoval o jednotlivých krocích, potenciálních kupcích a výsledcích prohlídek nemovitostí, a to bez zbytečného odkladu. Komunikace byla naprosto vyhovojící, p. Zapletal vyřídil všechny formality a splnil moje očekávání co se týče spolupráce s RK – kompletní servis při prodeji nemovitosti, spolupráci s Vašim makléřem mohu jen doporučit,

S pozdravem

Mgr. Adéla Drdová


Děkujeme za kladné hodnocení od paní Chytilové (19.5.2018) 

Využívám ještě i tuto možnost k obrovské pochvale za naprosto profesionálně odvedenou práci paní ZVONKOVÉ – z naší strany absolutní spokojenost, vůbec není co dodat, pracovník na svém místě, což se v dnešní době tak často nevidí a jak už jsem psala na FCB – kudy budu chodit, tudy ji i celou vaši kancelář budu jen chválit a doporučovat!!!

E.Chytilová z Přerova.


Spolupráci s GALERIÍ REALIT a makléřkou Danou Neblovou doporučují Burianovi (3. 5. 2018)

Dobrý den, chtěli bychom  touto cestou poděkovat Vaší realitní kanceláři, zejména paní Neblové za profesionální přístup při nákupu nemovitosti. Byli jsme maximálně spokojeni s celkovým přístupem, jednáním, ochotou a všemi službami. Nákup proběhl bez problémů. Vaši realitní kancelář můžeme jen doporučit !

Přejeme Vám hodně úspěchů při Vaší práci.

S pozdravem Burianovi


Vážíme si pochvaly paní Kočové (10. 4. 2018)

Dobrý den, paní Zvonková,

děkuji Vašemu makléři panu Zapletalovi za úspěšný prodej mé nemovitosti, kterému předcházely spousty problémů při vyřizování hypotéky u kupujících a bylo třeba hodně trpělivosti a rad ze strany makléře.

Vše nakonec proběhlo k oboustranné spokojenosti. Pan Zapletal reagoval velmi rychle na mé požadavky a byl maximálně vstřícný v jakoukoliv dobu.

S pozdravem, Helena Kočová


Děkujeme paní Hofmannové za velmi pozitivní hodnocení spolupráce s makléřem Michalem Zapletalem (24. 3. 2018)

Vážená paní Zvonková,

chtěla bych tímto mailem moc poděkovat Vaší kanceláři a především panu Zapletalovi za podporu při koupi domu. Práce pana Zapletala je na vysoké profesionální úrovni a pracuje se 100% nasazením. Vždycky a obratem mi zodpověděl všechny dotazy (i mimo běžnou pracovní dobu), obstaral podklady, a poradil i se záležitostmi, které už byly mimo jeho makléřské povinnosti. A to vše bylo doprovázeno ochotou a jeho příjemným vystupováním.

Takového zaměstnance Vám můžou všichni závidět 🙂 .

Děkuji moc a přeji i nadále hodně pracovních úspěchů a do osobního života hodně štěstí, zdraví a spokojenosti.

 Se srdečným pozdravem

M. Hofmannová


Pan Vaculín a pan Bočan nás na Facebooku ohodnotili pěti hvězdičkami (20. 3. 2018)

Prodával jsem garsonku a všechno proběhlo rychle a s největší možnou péčí. Děkuji, příště se na vas zase obrátím. Jan Vaculín

Chtěl bych poděkovat M. Zapletalovi za prodej bytu v PR. Díky za ochotu a čas který mi věnoval, vždy vše proběhlo jak bylo domluveno bez jediného problému 😉 Jarda Bočan


Doporučení od pana Slavíka (20. 3. 2018) 

Dobrý den,

Koupě bytu přes realitní kancelář , Galerie realit s.r.o. v zastoupení p. Zapletalem jsem byl velice spokojený . Pan Zapletal řešil dané situace rychle a bezproblémově . Doporučuji!

Vít Slavík


Paní Drábková je jednou z mnoha spokojených klientů, kteří se na nás obrací opakovaně. Děkujeme! (16.3.2018) 

Dobrý den, chtěla bych tímto moc poděkovat Vaší realitce, konkrétně p.Zapletalovi, kterého jsem využila již 2x, protože je opravdu jednička ve svém oboru nejen profesionálně, ale i lidsky. Je spolehlivej, ochotnej a milej, prodej bytu proběhl v pohodě a bez chybičky a problémů. Proto p.Zapletalovi ještě jednou moc děkuji, přeji hodně spokojených zákazníků a hodně štěstí i v osobním životě!

Zdenka Drábková


S prodejem nemovitosti jsme pomohli paní Kotrie-Monson a její mamince paní Laitochové (13. 3. 2018)

Dobrý den, chtěla bych touto cestou velmi poděkovat panu Michalovi Zapletalovy za perfektní a profesionální práci. Byla jsem velmi spokojená s jeho empatií, příjemným vystupováním a obětavostí. Ještě jednou děkuji a těším se na daší spolupráci.

Laitochová Stanislava 


Pan a paní Doleželovi se mohou těšit z nového bydlení (14. 3. 2018)

Od začátku až do konce procesu jsme byli velmi spokojeni. Celý průběh koupi nemovitosti byl velmi rychlý a bez jediných problémů. Celá záležitost se vyřešila perfektním způsobem a jsme za to moc rádi.

Pana Zapletala budeme velmi rádi doporučovat našim známým… jakožto velmi zodpovědného a obratného realitního makléře.

S pozdravem a přáním pěkného dne Doleželovi


Romana Lehocká nám svým hodnocením zpříjemnila konec roku 2017 (23. 12. 2017)

Ráda bych Vám poděkovala za Váš profesionální,příjemný a vstřícný přístup se kterým jste k nám jako k Vašim klientům přistupovala.

Děkuji a přeji klid,pohodu a hlavně zdraví

Romana Lehocká


Manželé Svobodovi ze Zlína s námi byli vždy spokojení (17.10.2017)

Vážená paní Zvonková,

chtěli bychom Vám tímto prostřednictvím moc poděkovat za profesionální pomoc při prodeji našeho bytu. Protože jsme Vašich služeb využili již dříve, víme, že vstřícnější a ochotnější realitní makléřku bychom nenašli. Jednání s Vámi bylo vždy příjemné. Přejeme Vám spoustu dalších spokojených klientů. Hana a Tomáš Svobodovi, Zlín.


Pan Kesl zaslal referenci ohledně spolupráce s naší kanceláří (14.9.2017)

Děkujeme makléři panu Zapletalovi za vstřícnou, bezproblémovou a profesionální práci při řešení koupě naší nové nemovitosti a zprostředkování kontaktu a bezproblémového průběhu jednání s prodávajícími.

Současně kvituji i hladký průběh jednání s doporučenou advokátní kanceláří. Proto doporučuji realitní kancelář Galerie realit a zejména makléře pana Michala Zapletala zájemcům o prodej resp. nákup nemovitosti.

Lubomír Kesl


Další společnou spolupráci ohodnotili manželé Genardovi takto (email 21.8.2017)

Dobrý den  vážená paní majitelko realitní kanceláře,

 ráda bych  Vás touto cestou  opět informovala o kvalitně odvedené  práci, pomoci , spolupráci a ochotě , týkající se  Vašeho  zaměstnance, realitního  makléře  pana Michala  Zapletala  v souvislosti  s prodejem bytu.

 S přátelským pozdravem Mgr. Marcela Zbožínková s manželem panem Michelem Genardem.


Děkujeme paní Čechové za kladné hodnocení (FB 7.8.2017)

Děkujeme za skvělý a vstřícný přístup Galerie Realit, s nákupem nemovitostí jsme byli velmi spokojeni a realitní kancelář můžeme jistě doporučit dále. Marcela Čechová


Manželé Grmelovi ohodnotili spolupráci s Markem Holým (email 24.4.2017)

Chtěli bychom poděkovat realitnímu makléři p. Marku Holému z GALERIE REALIT za profesionální a hlavně lidský přístup při prodeji naší nemovitosti.

Tímto bychom chtěli doporučit všem, kteří se právě rozhodují a chtějí využít služeb realitních makléřů, aby neváhali a s důvěrou se obrátili na GALERII REALIT.

Manželé Grmelovi


Paní Hrbková nám zaslala referenci na makléře Michala Zapletala (Facebook 7.3.2017)
Dobrý den, 
ráda bych tímto poděkovala panu Michalu Zapletalovi za pomoc při prodeji bytu v Přerově. Prodej proběhl bez kompikací a spolupráce s panem Zapletalem byla příjemná. Hezký den.

Hrbková


Pan Antonín Zapletal se na GALERII REALIT obrátil s prodejem rodinného domu v Žeravicích (email 2.3.2017)

Dobrý den,
s panem Zapletalem jsem prodával RD v Žeravicích. Chtěl bych mu tímto poděkovat na profesionální přístup, rychlou komunikaci, ochotu a vstřícnost. Spolupráci s ním mohu jen doporučit.
Hezký den
Antonín Zapletal.


Zpětná vazba od paní Kuchyňkové (email 28.2.2017)

Chci touto cestou poděkovat panu Zapletalovi, že mi pomohl s prodejem bytu v Přerově na ulici Bohuslava Němce. Vše na čem jsem se domluvili splnil nad mé očekávání. Ještě jednou velký dík.

Margita Kuchyňková


Paní Gärtnerová ke spolupráci doporučuje spolehlivého a flexibilního Michala Zapletala (email 21.2.2017)

Ráda bych ocenila ochotu a spolehlivost pana Michala Zapletala při prodeji mého domu.Oceňuji i jeho časovou flexibilitu, prohlídky domu probíhaly i o víkendech.S přehledem řešil všechny situace, které se při prodeji vyskytly. Pana Michala Zapletala můžu doporučit. 

Vlasta Gärtnerová


Poděkování za příjemnou spolupráci s Michalem Zapletalem nám zaslala M.Genard – Zbožínková (email 16.2.2017)

Dobrý den paní jednatelko,

 ráda bych touto cestou vyjádřila  za sebe a za svého manžela spokojenost s prací Vašeho kolegy pana Michala Zapletala, s jeho vystupováním, vstřícností a ochotou  při řešení záležitosti koupě nemovitosti-bytu v Olomouci pro našeho syna.

 Přeji hodně zdraví , úspěchů v pracovní oblasti a radosti v soukromém životě.

S pozdravem M.Genard-Zbožínková s manželem.


Zhodnocení spolupráce s makléřem Michalem Zapletalem (email od paní Soldánové ze dne 16.2.2017)

Dobrý den,
ráda bych touto cestou poděkovala Galerii Realit za profesionální přístup při koupi nemovitosti.
Pan Michal Zapletal mě naprosto bezproblémově provedl celým procesem od nabídky až po samotnou koupi nemovitosti. Nejen, že zajistil vše potřebné  vždy včas a naprosto bezchybně, ale i ochotně odpovídal na mé dotazy a vždy mi výborně poradil. Mohu všem spolupráci s vaší realitní kanceláři vřele doporučit, protože opravdu všechna společná jednání předčila mé očekávání a díky vám bylo pro mě vše mnohem jednodušší, než se původně zdálo. Nehledě na to, že pan Michal Zapletal  byl ochoten i po podpisu kupní smlouvy zajistit věci, které dle mého už byly nad rámec vašich povinností a toho si velice vážím.
Děkuji Vám a přeji příjemný den.
Martina Soldánová


Zhodnocení spolupráce s panem Zapletalem (email 15.2.2017)

Dobrý den, dovolujeme si Vám napsat recenzi na realitního makléře Michala Zapletala.
Před nějakým časem jsme ho požádali,aby se ujal prodeje  nemovitosti. Jeho přístup,chování i jednání bylo na profesionální úrovni. Vyšel nám maximálně vstříc s prodejem i s vyřizováním veškerých náležitostí s tím spojených. Kdykoliv jsme se na něj obrátili s jakýmkoliv dotazem,vždy ochotně pomohl,poradil a zařídil.Pod jeho vedením se naše nemovitost prodala k naší spokojenosti  rychleji  než jsme očekávali,za což mu děkujeme a přejeme mu tímto do další jeho činnosti mnoho úspěchů.

Manželé Krejčí


Děkujeme manželům Kovářovým za velmi příjemnou a opakovanou spolupráci (email 23.1.2017)

Dobrý den paní Zvonková,
Chci Vám poděkovat za pomoc při nákupu i prodeji nemovitosti. Jednání s Vámi pro mně bylo vždy velmi příjemné a výsledek byl velmi profesionální. Ještě jednou děkujeme a přeji hodně zdaru při další práci.
S přáním hezkého dne
Helena Kovářová


Pěti hvězdičkami nás na facebooku označil pan Válek (fb 9.12.2016)

Přes tuto realitní kancelář jsem koupil a prodal celkem 3 byty. Byl jsem spokojen s profesionálním jednáním jednatelky paní Zvonkové a jejího týmu. Děkuji Vám a vašemu týmu (jen tak dál).

Stanislav Válek 


Se spoluprací s námi (zejména s makléřem Markem Holý) byl velmi spokojen pan Krátký (email 10.11.2016)

Vážená paní jednatelko,

zápisem do katastru nemovitostí a včerejším podpisem předávacího protokolu, byl úspěšně dokončen prodej naší nemovitosti v Želatovicích.

Chtěl bych tímto poděkovat Vaší RK, která prodej zprostředkovala, konkrétně makléři Markovi Holému,  za jeho vysoce profesionální přístup při realizaci prodeje, odbornou pomoc a rady nám poskytované i jeho vystupování při jednáních s námi a zájemci o nemovitost.

Přeji hodně úspěchů v další práci celému Vašemu kolektivu.

PaedDr. Rostislav Krátký


František Žídek nám dne 12.8.2016 zaslal velmi milý email. 

Dobrý den,

děkuji za asistenci při koupi pozemku a chaty. 

Váš servis byl vynikající a spolupráce skvělá a bezproblémová. 

Snad jsme se nepotkali naposledy.

František Žídek


Manželům Bernardovým děkujeme za email ze dne 13.2.2016

Dobrý den,

touto cestou chceme poděkovat panu  Marku Holému za profesionálně provedenou prohlídku a nabídku domu ke koupi v Předmostí, Přerov.

Zabýváme se, koupí nemovitostí a vězte, že za působení naší firmy, jsme se zatím nesetkali s takovou profesionalitou a ochotou, kterou nám poskytl Váš zaměstnanec pan Marek Holý.

Můžete namítnout, nabídl, ale neprodal. Oponuji, zatím neprodal, ale s důvěrou a rádi  se opět na Vaší realitní kancelář  obrátíme, pokud opět budete mít pro nás nějakou zajímavou nemovitost.

Děkujeme Bernardová a Bernard


Jitka Kobzová

Pochvala od paní Kobzové, zakladatelky Akademie interiérového designu a Home Stagingu, nás velmi potěšila. Těšíme se na další spolupráci!
hs

Celý článek: Home Staging není bytový design, jde o marketing


Paní Ivaně Staňkové děkujeme za kladné hodnocení v databázi firmy.cz

firmy.cz