O NÁS


Jednatelkou společnosti GALERIE REALIT s.r.o. je Kateřina Zvonková

Jak dlouho se již realitní činnosti věnujete?
Realitní činnosti se věnuji již od roku 2006. Za tu dobu jsem již získala opravdu velké množství znalostí a zkušeností. Práce realitního makléře mne velmi baví a svým klientům chci nabízet profesionální realitní servis. A právě to mne motivovalo k založení mé vlastní společnosti s týmem vyškolených a certifikovaných realitních makléřů.

Jak byste svým potenciálním klientům vysvětlila, co tento profesionální realitní servis obnáší?
Díky našim dlouholetým zkušenostem, se o naše klienty perfektně postaráme v oblasti zprostředkování prodeje, koupě, nájmu či rychlého výkupu nemovitosti. Ve zkratce se jedná o to, že přebereme starosti našich klientů ohledně prodeje či koupě nemovitosti a po celou dobu spolupráce téměř vše zařizujeme my. Snažíme se být maximálně nápomocní a tím tak šetříme klientům energii i čas.

Jaký je váš tým a jaké jsou jeho největší přednosti

Jsem moc ráda, že jsme všichni naladěni na stejnou notu. Klademe důraz na osobní přístup a všem nám přijde velice důležité navázat s klientem dlouhodobý vztah, který je postaven na vzájemné důvěře. Důležitými vlastnostmi je pro nás serióznost a profesionalita. Společně usilujeme o to, aby byla realitní činnost všeobecnou veřejností respektována. Těší mě, že k tomuto cíli se neustále přibližujeme s každým spokojeným a vracejícím se klientem.

Napadají vás další důvody, proč by si dle vašeho názoru měli zájemci vybrat právě GALERII REALIT?
Našim klientům zajistíme kompletní realitní a právní servis, včetně vysoce kvalitní poradenské služby. Součástí našeho týmu je totiž i zkušená finanční poradkyně, která klientům vždy velmi ráda poradí a bude jim k dispozici po celou dobu spolupráce.

Nabízíme taktéž konzultace v oblasti Home Staging. Náš tým připraví nemovitost k profesionální prezentaci. Jedná se především o barevnost, osvětlení, rozmístění nábytku, dekorace aj. Dbáme na pořízení profesionální fotodokumentace. V oblasti reklamy a inzerce spolupracujeme s odborníky, abychom docílili co největšího zájmu o klientovu nemovitost. Atraktivita nemovitosti a úroveň její prezentace výrazně přispívá k úspěšnému a rychlému prodeji.

Mapa prodaných nemovitostí

Na této mapě můžete zhlédnout lokality, ve kterých realitní kancelář GALERIE REALIT s.r.o. úspěšně zprostředkovala prodej nemovitosti.